Юристи сервісу перевірки нерухомості “БЕЗПЕЧНО!” надали консультації і забезпечили правовий супровід інвестування коштів приватного клієнта у Житловий комплекс “RYBALSKY”, інвестиційний механізм якого здійснюється через залучення коштів у пайовий венчурний інвестиційний фонд “Лінтер” (під управлінням ТОВ “КУА “Будкепітал”). Сума інвестиційного вкладу складає понад три мільйони гривень.

Процедурою юридичного due diligence було охоплено зокрема наявність і законність отримання дозвільно-декларативної документації у Забудовника, виявлення і аналіз ризик-факторів, тлумачення правового механізму залучення коштів інвесторів і надання практичних рекомендацій під час підписання документів.

За результатами аналізу було складено Висновок комплексної правової експертизи ступенів ризику при інвестування на ринку первинної нерухомості та присвоєно індекс надійності забудови – 70 пунктів зі 100.

Серед іншого, було досліджено судову історію учасників інвестиційного механізму, проведено юридичну перевірку девелопера і генерального підрядника. Надано оцінку правових підстав зведення багатоквартирного будинку на земельній ділянці із нехарактерним цільовим призначенням “Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови”.

Грудень 2020 року.
Сервіс перевірки нерухомості БЕЗПЕЧНО!